Kolme erakonna eesmärgid: ülikiire internet, digitaalne majandus ja eesti keele laialdasem kasutamine IT-lahendustes

19.03 peetud koalitsioonikõnelused lõppesid Keskerakonna, EKRE ja Isamaa e-riigi ja infoühiskonna küsimustega. Lepiti kokku e-residentsuse programmi jätkamine, kiirete interneti-ühenduste väljaehitamine ning digioskuste ja digitaalse majanduse arendamine. EKRE esimehe Mart Helme sõnul toetatakse majanduse digitaliseerimist. “Näeme tööviljakuse tõstmise ühe olulise vahendina infotehnoloogiliste lahenduste laiemat kasutuselevõttu majanduses ja sellekohase koolituse ning teabe suuremat pakkumist haridussüsteemis ja valdkondlikes […] The post Kolme erakonna eesmärgid: ülikiire internet, digitaalne majandus ja eesti keele laialdasem kasutamine IT-lahendustes appeared first on Uued Uudised.

Kolme erakonna eesmärgid: ülikiire internet, digitaalne majandus ja eesti keele laialdasem kasutamine IT-lahendustes

19.03 peetud koalitsioonikõnelused lõppesid Keskerakonna, EKRE ja Isamaa e-riigi ja infoühiskonna küsimustega. Lepiti kokku e-residentsuse programmi jätkamine, kiirete interneti-ühenduste väljaehitamine ning digioskuste ja digitaalse majanduse arendamine. EKRE esimehe Mart Helme sõnul toetatakse majanduse digitaliseerimist. “Näeme tööviljakuse tõstmise ühe olulise vahendina infotehnoloogiliste lahenduste laiemat kasutuselevõttu majanduses ja sellekohase koolituse ning teabe suuremat pakkumist haridussüsteemis ja valdkondlikes […]

The post Kolme erakonna eesmärgid: ülikiire internet, digitaalne majandus ja eesti keele laialdasem kasutamine IT-lahendustes appeared first on Uued Uudised.