Kolmepunkti-turvavöö juubelil toob Volvo turule kiirusepiiramise rakenduse ja joodikukaamera

Kolmepunkti turvavöö, tänu millele on ellu jäänud vähemalt miljon inimest, tähistab tänavu oma 60ndat sünnipäeva. Vöö leiutanud Volvo liigub turvalisuse teel aina edasi, tulevad kiiruse piiramise rakendus ja joodikukaamera. Aastate jooksul kogutud andmed õnnetuste kohta tehakse kõigile kättesaadavaks. Kolmepunktiturvavöö, mida Volvo Cars esmakordselt esitles aastal 1959, on arvestuste kohaselt suutnud ära hoida enam kui miljoni [...] The post Kolmepunkti-turvavöö juubelil toob Volvo turule kiirusepiiramise rakenduse ja joodikukaamera appeared first on Accelerista.

Kolmepunkti-turvavöö juubelil toob Volvo turule kiirusepiiramise rakenduse ja joodikukaamera
volvo joodikukaamera

Kolmepunkti turvavöö, tänu millele on ellu jäänud vähemalt miljon inimest, tähistab tänavu oma 60ndat sünnipäeva. Vöö leiutanud Volvo liigub turvalisuse teel aina edasi, tulevad kiiruse piiramise rakendus ja joodikukaamera. Aastate jooksul kogutud andmed õnnetuste kohta tehakse kõigile kättesaadavaks. Kolmepunktiturvavöö, mida Volvo Cars esmakordselt esitles aastal 1959, on arvestuste kohaselt suutnud ära hoida enam kui miljoni [...]

The post Kolmepunkti-turvavöö juubelil toob Volvo turule kiirusepiiramise rakenduse ja joodikukaamera appeared first on Accelerista.