Kolumnist Edward Lucas: Lääne westsplainerid süüdistavad kõigis omatehtud hädades Venemaad

Kuigi Edward Lucas on globalismimeelne kolumnist, tabab ta vahel oma sõnavõttudega ka märki. Oma järjekordses kolumnis ütleb Lucas, et tema uus lemmiksõna on “westsplaining” (nähtuste seletamine Vana Lääne kesksest vaatenurgast – BNS). Euroopa julgeoleku kontekstis esineb Lucase hinnangul westsplaining`ut palju konverentsidel ja diplomaatilistel kohtumistel ning sotsiaalmeediadebattides. “”Vana Lääne” – riigid, mis ei ole kunagi kommunismi […] The post Kolumnist Edward Lucas: Lääne westsplainerid süüdistavad kõigis omatehtud hädades Venemaad appeared first on Uued Uudised.

Kolumnist Edward Lucas: Lääne westsplainerid süüdistavad kõigis omatehtud hädades Venemaad

Kuigi Edward Lucas on globalismimeelne kolumnist, tabab ta vahel oma sõnavõttudega ka märki. Oma järjekordses kolumnis ütleb Lucas, et tema uus lemmiksõna on “westsplaining” (nähtuste seletamine Vana Lääne kesksest vaatenurgast – BNS). Euroopa julgeoleku kontekstis esineb Lucase hinnangul westsplaining`ut palju konverentsidel ja diplomaatilistel kohtumistel ning sotsiaalmeediadebattides. “”Vana Lääne” – riigid, mis ei ole kunagi kommunismi […]

The post Kolumnist Edward Lucas: Lääne westsplainerid süüdistavad kõigis omatehtud hädades Venemaad appeared first on Uued Uudised.