Kristina Kallas aastal 2016: Eesti riigi ülesandeks ei peaks olema eestlaste heaolu tagamine

Eesti 200 esimees Kristina Kallas toonitas kaks aastat tagasi Sirbis, et Eesti riigi ülesandeks ei peaks olema eestlaste heaolu tagamine, nende identiteedi ja keele toetamine ning Eesti kultuur peaks integreerima elemente kõikide Eesti elanike sümbolitest. Eestlastele piisab Kallase hinnangul pastlatest, kanneldest ning Tammsaare “Tõest ja õigusest”.  Kultuurilehes Sirp 2016. aasta kevadel ilmunud usutluses “Narva kui […] The post Kristina Kallas aastal 2016: Eesti riigi ülesandeks ei peaks olema eestlaste heaolu tagamine appeared first on Objektiiv.

Kristina Kallas aastal 2016: Eesti riigi ülesandeks ei peaks olema eestlaste heaolu tagamine

Eesti 200 esimees Kristina Kallas toonitas kaks aastat tagasi Sirbis, et Eesti riigi ülesandeks ei peaks olema eestlaste heaolu tagamine, nende identiteedi ja keele toetamine ning Eesti kultuur peaks integreerima elemente kõikide Eesti elanike sümbolitest. Eestlastele piisab Kallase hinnangul pastlatest, kanneldest ning Tammsaare “Tõest ja õigusest”.  Kultuurilehes Sirp 2016. aasta kevadel ilmunud usutluses “Narva kui […]

The post Kristina Kallas aastal 2016: Eesti riigi ülesandeks ei peaks olema eestlaste heaolu tagamine appeared first on Objektiiv.