Külli Remsu: mõistete ümberdefineerimine haiseb globalismi ja venestamise järele

Keeleõppeliste mõistete ebatäpsus Eestis on kestnud aastaid. Üha tihedamini aetakse segamini mitme võõrkeele valdamine ja mitmekeelsus, samased ei ole ka kakskeelne kool ja kahe õppekeelega kool. Emakeele asemel soovitakse aga juurutada mõistet esimene keel. Kas tuleb tuttav ette? Nii marksismis kuid ka uusmarksismis ja üldse vasakliberaalses agendas on seda võtet pidevalt kasutatud ja püütud inimeste […] The post Külli Remsu: mõistete ümberdefineerimine haiseb globalismi ja venestamise järele appeared first on Uued Uudised.

Külli Remsu: mõistete ümberdefineerimine haiseb globalismi ja venestamise järele

Keeleõppeliste mõistete ebatäpsus Eestis on kestnud aastaid. Üha tihedamini aetakse segamini mitme võõrkeele valdamine ja mitmekeelsus, samased ei ole ka kakskeelne kool ja kahe õppekeelega kool. Emakeele asemel soovitakse aga juurutada mõistet esimene keel. Kas tuleb tuttav ette? Nii marksismis kuid ka uusmarksismis ja üldse vasakliberaalses agendas on seda võtet pidevalt kasutatud ja püütud inimeste […]

The post Külli Remsu: mõistete ümberdefineerimine haiseb globalismi ja venestamise järele appeared first on Uued Uudised.