Kurb lugu: Tere piimatööstuse Põlva tootmisüksuses suri keset päeva üks töötaja

Eelmise nädala neljapäeval suri Tere piimatööstuse Põlva tootmisüksuses üks töötaja. Tegemist oli keskealise mehega, keda tabas tööl olles terviserike. „Kahjuks tõesti toimus 9. mail Põlvas kurb juhtum, kus ühel töötajal esines terviserike, mille tagajärjel ta suri,” ütles Delfile uus Tere ja Farmi Piimatööstuse juht Ülo Kivine. Kivine rohkem asja ei kommenteerinud, viidates isikuandmete kaitsele ja […] The post Kurb lugu: Tere piimatööstuse Põlva tootmisüksuses suri keset päeva üks töötaja appeared first on Lõunaeestlane.

Kurb lugu: Tere piimatööstuse Põlva tootmisüksuses suri keset päeva üks töötaja

Eelmise nädala neljapäeval suri Tere piimatööstuse Põlva tootmisüksuses üks töötaja. Tegemist oli keskealise mehega, keda tabas tööl olles terviserike. „Kahjuks tõesti toimus 9. mail Põlvas kurb juhtum, kus ühel töötajal esines terviserike, mille tagajärjel ta suri,” ütles Delfile uus Tere ja Farmi Piimatööstuse juht Ülo Kivine. Kivine rohkem asja ei kommenteerinud, viidates isikuandmete kaitsele ja […]

The post Kurb lugu: Tere piimatööstuse Põlva tootmisüksuses suri keset päeva üks töötaja appeared first on Lõunaeestlane.