Lääne ülikoolid loovutavad “mitmekesisuse” nimel mõistuse – Cambridge’i näite varal

Suurbritannia konservatiivne ajakirjanik ja autor Douglas Murray kirjutab sellest, kuidas ülikoolid on vahetanud oma akadeemilise vabaduse identiteedipoliitika ajamise ja oma n-ö tubliduse signaliseerimise vastu. Viimastel aastatel on nn progressiivsuse ideoloogia marssinud hooga läbi avalike ja erakätes olevate institutsioonide. Valitsusasutused peavad oma kohuseks edendada „mitmekesisust“, nagu oleks tegemist eesmärgiga iseenesest. Praktikas tähendab see erinevate kvootide kehtestamist; […] The post Lääne ülikoolid loovutavad “mitmekesisuse” nimel mõistuse – Cambridge’i näite varal appeared first on Uued Uudised.

Lääne ülikoolid loovutavad “mitmekesisuse” nimel mõistuse – Cambridge’i näite varal

Suurbritannia konservatiivne ajakirjanik ja autor Douglas Murray kirjutab sellest, kuidas ülikoolid on vahetanud oma akadeemilise vabaduse identiteedipoliitika ajamise ja oma n-ö tubliduse signaliseerimise vastu. Viimastel aastatel on nn progressiivsuse ideoloogia marssinud hooga läbi avalike ja erakätes olevate institutsioonide. Valitsusasutused peavad oma kohuseks edendada „mitmekesisust“, nagu oleks tegemist eesmärgiga iseenesest. Praktikas tähendab see erinevate kvootide kehtestamist; […]

The post Lääne ülikoolid loovutavad “mitmekesisuse” nimel mõistuse – Cambridge’i näite varal appeared first on Uued Uudised.