Läti transpordiminister: Rail Baltic kallineb oluliselt ja on kaks pool aastat graafikust maas

Läti transpordiministri Talis Linkaitsi sõnul võtab Rail Balticu valmimine varem planeeritust vähemalt kaks aastat kauem aega ning läheb oluliselt kallimaks. “Rail Balticu projekt on jäänud ajagraafikust maha ning eksperdid usuvad, et selle projekti elluviimine võtab umbes 2,5 aastat kauem aega,” ütles Linkaits Läti Raadiole antud intervjuus. See tähendab ka, et mitmed Rail Balticu ehitusetapid, mis […] The post Läti transpordiminister: Rail Baltic kallineb oluliselt ja on kaks pool aastat graafikust maas appeared first on Uued Uudised.

Läti transpordiminister: Rail Baltic kallineb oluliselt ja on kaks pool aastat graafikust maas

Läti transpordiministri Talis Linkaitsi sõnul võtab Rail Balticu valmimine varem planeeritust vähemalt kaks aastat kauem aega ning läheb oluliselt kallimaks. “Rail Balticu projekt on jäänud ajagraafikust maha ning eksperdid usuvad, et selle projekti elluviimine võtab umbes 2,5 aastat kauem aega,” ütles Linkaits Läti Raadiole antud intervjuus. See tähendab ka, et mitmed Rail Balticu ehitusetapid, mis […]

The post Läti transpordiminister: Rail Baltic kallineb oluliselt ja on kaks pool aastat graafikust maas appeared first on Uued Uudised.