Lampi osta valgetel öödel, rege rauta suvel

Lampi osta valgetel öödel, rege rauta suvel AM 15. Mai 2019 - 10:22 (Sisuturundus) Vaatamata sellele, et ööd kipuvad siin juba valgeks minema ja õhtul väga vara magama sättides polegi enam vaja lampi põlema panna (aga tavaliselt ikka on), võiks mõelda just nüüd ka oma põhivalgusti peale, mis elutoas valgust annab. Kroonlühtrite ja säästulampide asemel räägime seekord kolmest nutilambist, mis on energiasäästlikud ja häälega, puldiga või nutitelefoniga juhitavad. Yeelight JIAOYUE YLXD02YL 650 Yeelight JIAOYUE YLXD02YL 650 Surrounding Ambient Lighting LED... See nutikas laelamp on valikus kas piimjalt valge kopliga või moodsa tähistaevamustriga. Nädalapäevad kestab veel soodushind 145 eurot, mis on võimsa reguleeritava valgustooniga plafooni kohta hea hind. Juhtida saab mobiilist üle Bluetoothi ja WiFi. Saadaval on erirežiimid ja meeleoluvalgused. Utorch UT30+ Utorch UT30+ 36W Smart Voice Control LED Ceiling Light with Remote... Utorchi 36-vatine lamp on lisaks mobiiliäpiga juhtimisele ühilduv ka koduse virtuaalse assistendiga - ütled vaid inglise keeles, mida tahad lambiga teha ja see reageeribki. Töötab nii Amazon Alexa kui Google Home´iga, lisaks kaasas pult. Plafooni läbimõõt on 30 cm ja hind uskumatu soodustusega -60% vaid 36 eurot. Smart LED Ceiling Light Smart LED Ceiling Light Support Voice / Remote Control 220V Ka seda 36-vatist lampi saab juhtida nii mobiiliga kui virtuaalse assistendiga, samuti saab kasutada erinevaid valgusrežiime, taimereid ja seadeid. RGB LED suudab esitada kuni 16 miljonit värvitooni. Uudised Gearbesti blogi Hiina ime Kodumasinad Komponendid Lahendused Sisuturundus PDF >

Lampi osta valgetel öödel, rege rauta suvel
Lampi osta valgetel öödel, rege rauta suvel
RGB laevalgusti.
AM 15. Mai 2019 - 10:22

(Sisuturundus)

Vaatamata sellele, et ööd kipuvad siin juba valgeks minema ja õhtul väga vara magama sättides polegi enam vaja lampi põlema panna (aga tavaliselt ikka on), võiks mõelda just nüüd ka oma põhivalgusti peale, mis elutoas valgust annab. Kroonlühtrite ja säästulampide asemel räägime seekord kolmest nutilambist, mis on energiasäästlikud ja häälega, puldiga või nutitelefoniga juhitavad.

Yeelight JIAOYUE YLXD02YL 650

See nutikas laelamp on valikus kas piimjalt valge kopliga või moodsa tähistaevamustriga. Nädalapäevad kestab veel soodushind 145 eurot, mis on võimsa reguleeritava valgustooniga plafooni kohta hea hind. Juhtida saab mobiilist üle Bluetoothi ja WiFi. Saadaval on erirežiimid ja meeleoluvalgused.

Utorch UT30+

Utorchi 36-vatine lamp on lisaks mobiiliäpiga juhtimisele ühilduv ka koduse virtuaalse assistendiga - ütled vaid inglise keeles, mida tahad lambiga teha ja see reageeribki. Töötab nii Amazon Alexa kui Google Home´iga, lisaks kaasas pult. Plafooni läbimõõt on 30 cm ja hind uskumatu soodustusega -60% vaid 36 eurot.

Smart LED Ceiling Light

Ka seda 36-vatist lampi saab juhtida nii mobiiliga kui virtuaalse assistendiga, samuti saab kasutada erinevaid valgusrežiime, taimereid ja seadeid. RGB LED suudab esitada kuni 16 miljonit värvitooni.