Lastevanemate hädakisa: teismeliste seas plahvatuslikult leviv “soovahetus” ja kohtute jõhker omavoli

Statistika põhjal on Lääneriikides hüppeliselt kasvanud teismeliste “soovahetusjuhtumid”. Seda kinnitavad ka operatsioone teostavad arstid. Lapsevanematele tekitab aga suurimat muret kohtuvõimu jõhker sekkumine vanemlikesse õigustesse. “Veel kümne aasta eest oli soovahetust soovinud laste hulk üks-kaks aasta peale. Möödunud aastal oli see arv 180,” ilmestas olukorda doktor Stephen Feder, Ida-Ontario Lastehaigla “soolise mitmekesisuse kliiniku” kaasdirektor. Hormonaalravist lõikusteni […] The post Lastevanemate hädakisa: teismeliste seas plahvatuslikult leviv “soovahetus” ja kohtute jõhker omavoli appeared first on Objektiiv.

Lastevanemate hädakisa: teismeliste seas plahvatuslikult leviv “soovahetus” ja kohtute jõhker omavoli

Statistika põhjal on Lääneriikides hüppeliselt kasvanud teismeliste “soovahetusjuhtumid”. Seda kinnitavad ka operatsioone teostavad arstid. Lapsevanematele tekitab aga suurimat muret kohtuvõimu jõhker sekkumine vanemlikesse õigustesse. “Veel kümne aasta eest oli soovahetust soovinud laste hulk üks-kaks aasta peale. Möödunud aastal oli see arv 180,” ilmestas olukorda doktor Stephen Feder, Ida-Ontario Lastehaigla “soolise mitmekesisuse kliiniku” kaasdirektor. Hormonaalravist lõikusteni […]

The post Lastevanemate hädakisa: teismeliste seas plahvatuslikult leviv “soovahetus” ja kohtute jõhker omavoli appeared first on Objektiiv.