Lobjakas sõimab ja saab eetrikeelu, Ilves kaitseb sõimajat ja süüdistab ametisse astumata valitsust

Eesti meedia- ja poliitikamaastikul käib meeletu valetamine ja vassimine, kus vahendeid ei valita ka siis, kui iseennast seejuures alasti kistakse. Postimees kirjutab, et Eesti Rahvusringhääling (ERR) katkestas töösuhte Raadio 2 saate «Olukorrast riigis» saatejuhi Ahto Lobjakaga “tema EKRE-kriitiliste arvamusavalduste tõttu.” Lobjakas nimetas EKREt hiljutises saates “saastaks”, märgib ajaleht. Tegelikult nimetas Lobjakas nii EKRE ministreid – erakonda […] The post Lobjakas sõimab ja saab eetrikeelu, Ilves kaitseb sõimajat ja süüdistab ametisse astumata valitsust appeared first on Uued Uudised.

Lobjakas sõimab ja saab eetrikeelu, Ilves kaitseb sõimajat ja süüdistab ametisse astumata valitsust

Eesti meedia- ja poliitikamaastikul käib meeletu valetamine ja vassimine, kus vahendeid ei valita ka siis, kui iseennast seejuures alasti kistakse. Postimees kirjutab, et Eesti Rahvusringhääling (ERR) katkestas töösuhte Raadio 2 saate «Olukorrast riigis» saatejuhi Ahto Lobjakaga “tema EKRE-kriitiliste arvamusavalduste tõttu.” Lobjakas nimetas EKREt hiljutises saates “saastaks”, märgib ajaleht. Tegelikult nimetas Lobjakas nii EKRE ministreid – erakonda […]

The post Lobjakas sõimab ja saab eetrikeelu, Ilves kaitseb sõimajat ja süüdistab ametisse astumata valitsust appeared first on Uued Uudised.