Loomakaitsjate valimiskompass selgitab, kes on kõige loomasõbralikumad riigikogu kandidaadid

Eesti looma- ja looduskaitseorganisatsioonid Loomus, Varjupaikade MTÜ ja Eesti Ornitoloogiaühing edastasid riigikokku kandideerijatele kolm aktuaalset loomakaitseteemalist küsimust. Kandidaatide vastused ja statistika leiab veebist. Ühingute poolt saadeti tuhatkonnale kandidaadile, sh üksikkandidaatidele, järgnevad küsimused: “Kas pooldate karusloomafarmide keelustamist?”, “Kas pooldate lemmikloomade kohustuslikku kiibistamist ja üleriigilist ühtset registrit?”, “Kas pooldate veelindude jahi piiramist?” Valimiskompassi lehel on võimalik sorteerida […] The post Loomakaitsjate valimiskompass selgitab, kes on kõige loomasõbralikumad riigikogu kandidaadid appeared first on Lääne Elu.

Loomakaitsjate valimiskompass selgitab, kes on kõige loomasõbralikumad riigikogu kandidaadid

Eesti looma- ja looduskaitseorganisatsioonid Loomus, Varjupaikade MTÜ ja Eesti Ornitoloogiaühing edastasid riigikokku kandideerijatele kolm aktuaalset loomakaitseteemalist küsimust. Kandidaatide vastused ja statistika leiab veebist. Ühingute poolt saadeti tuhatkonnale kandidaadile, sh üksikkandidaatidele, järgnevad küsimused: “Kas pooldate karusloomafarmide keelustamist?”, “Kas pooldate lemmikloomade kohustuslikku kiibistamist ja üleriigilist ühtset registrit?”, “Kas pooldate veelindude jahi piiramist?” Valimiskompassi lehel on võimalik sorteerida […]

The post Loomakaitsjate valimiskompass selgitab, kes on kõige loomasõbralikumad riigikogu kandidaadid appeared first on Lääne Elu.