Lugeja küsib: kas vaielda, kui politseinik väidab, et sõitsin lahtise turvavööga, aga mina ütlen, et kinni oli!?

Politseinik väitis, et kaasreisija sõitis auto tagaistmel lahtise turvavööga. Mees ei olnud politseiga nõus, algatati väärteomenetlus ja määrati 60 eurot trahvi. Trahvisaanu küsib, kas on üksnes politsei väitele tuginenud otsust edasi kaevata? Vastab Taivo Rosi, PPA vanemväärteomenetleja. “Sõitsin autos tagaistmel ja politseinik pidas meid kinni, väites, et nägi selgelt, kuidas mul polnud turvavööd peal,” kirjutab [...] The post Lugeja küsib: kas vaielda, kui politseinik väidab, et sõitsin lahtise turvavööga, aga mina ütlen, et kinni oli!? appeared first on Accelerista.

Lugeja küsib: kas vaielda, kui politseinik väidab, et sõitsin lahtise turvavööga, aga mina ütlen, et kinni oli!?

Politseinik väitis, et kaasreisija sõitis auto tagaistmel lahtise turvavööga. Mees ei olnud politseiga nõus, algatati väärteomenetlus ja määrati 60 eurot trahvi. Trahvisaanu küsib, kas on üksnes politsei väitele tuginenud otsust edasi kaevata? Vastab Taivo Rosi, PPA vanemväärteomenetleja. “Sõitsin autos tagaistmel ja politseinik pidas meid kinni, väites, et nägi selgelt, kuidas mul polnud turvavööd peal,” kirjutab [...]

The post Lugeja küsib: kas vaielda, kui politseinik väidab, et sõitsin lahtise turvavööga, aga mina ütlen, et kinni oli!? appeared first on Accelerista.