LukuExpert’i juhatuse liige Riho Ever ELMO hankest: me ei vaidle vaidlemise pärast

LukuExpert OÜ on ELMO laadimisvõrgu erastamise riigihanke tulemuse vaidlustamisega jõudnud ringkonnakohtu otsuseni, mis leiab, et Elektrilevi võitjaks kuulutamine on seaduspärane. LukuExpert’i juhatuse liige Riho Ever kinnitab, et vaidlust vaidluse pärast ei ole, aga jätab lahtiseks, kas ettevõte on valmis otsuse riigikohtusse edasi kaebama. 2018. aasta suvest on LukuExpert OÜ juhatuse liige Riho Ever juhtinud vaidlust [...] The post LukuExpert’i juhatuse liige Riho Ever ELMO hankest: me ei vaidle vaidlemise pärast appeared first on Accelerista.

LukuExpert’i juhatuse liige Riho Ever ELMO hankest: me ei vaidle vaidlemise pärast
tesla eesti norra kiirlaadijad riho ever

LukuExpert OÜ on ELMO laadimisvõrgu erastamise riigihanke tulemuse vaidlustamisega jõudnud ringkonnakohtu otsuseni, mis leiab, et Elektrilevi võitjaks kuulutamine on seaduspärane. LukuExpert’i juhatuse liige Riho Ever kinnitab, et vaidlust vaidluse pärast ei ole, aga jätab lahtiseks, kas ettevõte on valmis otsuse riigikohtusse edasi kaebama. 2018. aasta suvest on LukuExpert OÜ juhatuse liige Riho Ever juhtinud vaidlust [...]

The post LukuExpert’i juhatuse liige Riho Ever ELMO hankest: me ei vaidle vaidlemise pärast appeared first on Accelerista.