Malle Pärn: kõigilt sündivatelt lastelt on ühe sõrmeliigutusega ära röövitud ema ja isa

Rahvuskonservatiivist kolumnist, teoloog ja näitleja Malle Pärn kirjutab nördimusega sellest, kuidas PPA surus on dokumentidesse sisse homoagenda põhimõtted. „Aegadest aegadesse on inimkond püüdnud kuulata ja uskuda tarku, püüdnud tabada tõde nii enda olemuse kui ka teda ümbritseva maailma kohta. Nõnda on arenenud teadused, nõnda on ülesehitatud tsivilisatsioon, nõnda on loodud kultuurid. Kas me nüüd oleme […] The post Malle Pärn: kõigilt sündivatelt lastelt on ühe sõrmeliigutusega ära röövitud ema ja isa appeared first on Uued Uudised.

Malle Pärn: kõigilt sündivatelt lastelt on ühe sõrmeliigutusega ära röövitud ema ja isa

Rahvuskonservatiivist kolumnist, teoloog ja näitleja Malle Pärn kirjutab nördimusega sellest, kuidas PPA surus on dokumentidesse sisse homoagenda põhimõtted. „Aegadest aegadesse on inimkond püüdnud kuulata ja uskuda tarku, püüdnud tabada tõde nii enda olemuse kui ka teda ümbritseva maailma kohta. Nõnda on arenenud teadused, nõnda on ülesehitatud tsivilisatsioon, nõnda on loodud kultuurid. Kas me nüüd oleme […]

The post Malle Pärn: kõigilt sündivatelt lastelt on ühe sõrmeliigutusega ära röövitud ema ja isa appeared first on Uued Uudised.