Mart Helme kiri Helir-Valdor Seederile: Näidake selgroogu ja tõmmake ÜRO rändeleppega liitumisele pidurit!

EKRE esimees Mart Helme pöördus esmaspäeval 10. detsembril 2018 Isamaa esimehe Helir-Valdor Seederi poole avaliku kirjaga. “Hea kolleeg! Küllap oled kursis, et just äsja lahkus Belgia valitsusest rahvuslik-konservatiivne erakond Uus-Flaami Allianss ehk N-VA, leides, et ei saa olla osaline valitsuses, mis liitub ÜRO rändepakti ehk Marrakechi leppega. Viimase nädala jooksul on meie lõunanaabrid ja saatusekaaslased Läti ning […] The post Mart Helme kiri Helir-Valdor Seederile: Näidake selgroogu ja tõmmake ÜRO rändeleppega liitumisele pidurit! appeared first on Uued Uudised.

Mart Helme kiri Helir-Valdor Seederile: Näidake selgroogu ja tõmmake ÜRO rändeleppega liitumisele pidurit!

EKRE esimees Mart Helme pöördus esmaspäeval 10. detsembril 2018 Isamaa esimehe Helir-Valdor Seederi poole avaliku kirjaga. “Hea kolleeg! Küllap oled kursis, et just äsja lahkus Belgia valitsusest rahvuslik-konservatiivne erakond Uus-Flaami Allianss ehk N-VA, leides, et ei saa olla osaline valitsuses, mis liitub ÜRO rändepakti ehk Marrakechi leppega. Viimase nädala jooksul on meie lõunanaabrid ja saatusekaaslased Läti ning […]

The post Mart Helme kiri Helir-Valdor Seederile: Näidake selgroogu ja tõmmake ÜRO rändeleppega liitumisele pidurit! appeared first on Uued Uudised.