Mart Helme koalitsiooniläbirääkimistest: selleks, et liikuda Põhjanaela poole, ei pea alati minema sirgjoones

Mart Helme ütles ETV „Esimeses stuudios“, et ei tasu uskuda neid peavooluartikleid, mis spekuleerivad koalitsioonileppe sisuga. „Me leppisime [Isamaa ja Keskerakonnaga] kokku, et me lahendusi ei hakka [enne koalitsioonileppe lõplikku valimist] veel selgitama. Artikleid, kus on loetletud üles asju, millest me kõik oleme loobunud, ei saa võtta tõsiselt,“ ütles Mart Helme. „Toon näite, et me […] The post Mart Helme koalitsiooniläbirääkimistest: selleks, et liikuda Põhjanaela poole, ei pea alati minema sirgjoones appeared first on Uued Uudised.

Mart Helme koalitsiooniläbirääkimistest: selleks, et liikuda Põhjanaela poole, ei pea alati minema sirgjoones

Mart Helme ütles ETV „Esimeses stuudios“, et ei tasu uskuda neid peavooluartikleid, mis spekuleerivad koalitsioonileppe sisuga. „Me leppisime [Isamaa ja Keskerakonnaga] kokku, et me lahendusi ei hakka [enne koalitsioonileppe lõplikku valimist] veel selgitama. Artikleid, kus on loetletud üles asju, millest me kõik oleme loobunud, ei saa võtta tõsiselt,“ ütles Mart Helme. „Toon näite, et me […]

The post Mart Helme koalitsiooniläbirääkimistest: selleks, et liikuda Põhjanaela poole, ei pea alati minema sirgjoones appeared first on Uued Uudised.