Mart Helme õnnitles Põlissoomlaste liidrit Jussi Halla-ahot valimisedu puhul, erakonnad tihendavad koostööd

EKRE Eestis ja Põlissoomlased Soomes on tänavu olnud valimistel eriti edukad. EKRE esimees Mart Helme õnnitles telefonitsi Põlissoomlaste esimeest Jussi Halla-ahot tema erakonna võimsa valimistulemuse puhul. Vestluses leppisid kahe rahvusliku erakonna juhid kokku, et kui Eesti Konservatiivne Rahvaerakond ja Põlissoomlased saavad eelseisvatel Euroopa Parlamendi valimistel sinna oma esinduse, siis hakatakse tegema koostööd rahvusriikide fraktsioonis. Ühtlasi […] The post Mart Helme õnnitles Põlissoomlaste liidrit Jussi Halla-ahot valimisedu puhul, erakonnad tihendavad koostööd appeared first on Uued Uudised.

Mart Helme õnnitles Põlissoomlaste liidrit Jussi Halla-ahot valimisedu puhul, erakonnad tihendavad koostööd

EKRE Eestis ja Põlissoomlased Soomes on tänavu olnud valimistel eriti edukad. EKRE esimees Mart Helme õnnitles telefonitsi Põlissoomlaste esimeest Jussi Halla-ahot tema erakonna võimsa valimistulemuse puhul. Vestluses leppisid kahe rahvusliku erakonna juhid kokku, et kui Eesti Konservatiivne Rahvaerakond ja Põlissoomlased saavad eelseisvatel Euroopa Parlamendi valimistel sinna oma esinduse, siis hakatakse tegema koostööd rahvusriikide fraktsioonis. Ühtlasi […]

The post Mart Helme õnnitles Põlissoomlaste liidrit Jussi Halla-ahot valimisedu puhul, erakonnad tihendavad koostööd appeared first on Uued Uudised.