Martin Helme rünnakutest EKRE vastu: kurjusest rääkijad, miks te nüüd sõna ei võta?

Seoses hoogustunud rünnakutega EKRE kandidaatide vastu avaldas erakonna Riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme sotsiaalmeedias postituse, milles hoiatab, et kui riik rahvuskonservatiive ei kaitse, tuleb neil seda endil teha. “Ütlesin juba suvel, et oodata on kõigi aegade kõige jõhkramat ja räpasemat kampaaniat. Nägime seda juba Tarandi mikrofoni- ja Eesti 200 lapsekärurünnakuga. Täna siis tuli kaks uut […] The post Martin Helme rünnakutest EKRE vastu: kurjusest rääkijad, miks te nüüd sõna ei võta? appeared first on Uued Uudised.

Martin Helme rünnakutest EKRE vastu: kurjusest rääkijad, miks te nüüd sõna ei võta?

Seoses hoogustunud rünnakutega EKRE kandidaatide vastu avaldas erakonna Riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme sotsiaalmeedias postituse, milles hoiatab, et kui riik rahvuskonservatiive ei kaitse, tuleb neil seda endil teha. “Ütlesin juba suvel, et oodata on kõigi aegade kõige jõhkramat ja räpasemat kampaaniat. Nägime seda juba Tarandi mikrofoni- ja Eesti 200 lapsekärurünnakuga. Täna siis tuli kaks uut […]

The post Martin Helme rünnakutest EKRE vastu: kurjusest rääkijad, miks te nüüd sõna ei võta? appeared first on Uued Uudised.