Merehätta sattunud Norra kruiisilaev jõudis lõpuks sadamasse, inimesed kirjeldasid, et tunne oli nagu Titanicul

Eile, laupäeval, 23. märtsil Norra rannikul merehätta sattunud kruiisilaev Viking Sky jõudis täna pealelõunal lõpuks Molde sadamasse. Laevalt maha tulnud inimesed kirjeldasid, et tunne laeval oli sama jube nagu Titanicul. Inimesed kirjeldasid, kuidas inimesed laevas koos mööbli ja muude asjadega ringi veeresid. Vaatepilt oli šokeeriv. Vaatamata hirmsale olukorrale jäid inimesed laevas rahulikuks ja see oli […] The post Merehätta sattunud Norra kruiisilaev jõudis lõpuks sadamasse, inimesed kirjeldasid, et tunne oli nagu Titanicul appeared first on Lõunaeestlane.

Merehätta sattunud Norra kruiisilaev jõudis lõpuks sadamasse, inimesed kirjeldasid, et tunne oli nagu Titanicul

Eile, laupäeval, 23. märtsil Norra rannikul merehätta sattunud kruiisilaev Viking Sky jõudis täna pealelõunal lõpuks Molde sadamasse. Laevalt maha tulnud inimesed kirjeldasid, et tunne laeval oli sama jube nagu Titanicul. Inimesed kirjeldasid, kuidas inimesed laevas koos mööbli ja muude asjadega ringi veeresid. Vaatepilt oli šokeeriv. Vaatamata hirmsale olukorrale jäid inimesed laevas rahulikuks ja see oli […]

The post Merehätta sattunud Norra kruiisilaev jõudis lõpuks sadamasse, inimesed kirjeldasid, et tunne oli nagu Titanicul appeared first on Lõunaeestlane.