Monika Undo: kuidas end kuuldavaks teha

[caption id="attachment_252486" align="alignnone" width="708"] Monika Undo. Foto: Arvo Tarmula[/caption] On öeldud, et parim viis oma sõnumit teistele edasi anda on seda kanda. President Kersti Kaljulaid kandis teatavasti valitsuse vande andmisel 29. aprillil dressipluusi, millel oli tekst „Sõna on vaba”. Kust on aga saanud alguse sõnumite trükkimine riietele? Londoni moe- ja tekstiilimuuseumi kuraator Dennis Nothdruft on öelnud, et just T-särk on põhiline viis maailmale öelda, kes sa oled ja milline sa oled. Miks nii? Nagu on nentinud disainer Ashish Gupta, siis on T-särk nagu reklaampind selle kohta, millesse inimene usub. T-särkidest, aga ka pusadest on saanud universaalsed sõnumikandjad. The post Monika Undo: kuidas end kuuldavaks teha appeared first on Lääne Elu.

Monika Undo: kuidas end kuuldavaks teha

[caption id="attachment_252486" align="alignnone" width="708"] Monika Undo. Foto: Arvo Tarmula[/caption]

On öeldud, et parim viis oma sõnumit teistele edasi anda on seda kanda. President Kersti Kaljulaid kandis teatavasti valitsuse vande andmisel 29. aprillil dressipluusi, millel oli tekst „Sõna on vaba”. Kust on aga saanud alguse sõnumite trükkimine riietele?

Londoni moe- ja tekstiilimuuseumi kuraator Dennis Nothdruft on öelnud, et just T-särk on põhiline viis maailmale öelda, kes sa oled ja milline sa oled. Miks nii? Nagu on nentinud disainer Ashish Gupta, siis on T-särk nagu reklaampind selle kohta, millesse inimene usub. T-särkidest, aga ka pusadest on saanud universaalsed sõnumikandjad.

The post Monika Undo: kuidas end kuuldavaks teha appeared first on Lääne Elu.