Nädalakommentaar: Kersti Kaljulaid – kriisipresident ja presidendi institutsiooni kriis

Kersti Kaljulaidi võib nimetada vähemalt kahel põhjusel kriisipresidendiks. Esiteks oli tema ebademokraatlik ametissemääramine presidendivalimiste kriisi tulemus. Teiseks, presidendiametis on ta oma tahumatute meeleavaldustega ja varjamatu poliitilise kallutatusega esile kutsunud selle institutsiooni väärikuse ja tõsiseltvõetavuse languse, tõdeb Objektiivi peatoimetaja Markus Järvi nädalakommentaaris.  Mäletatavasti toimus Kaljulaidi presidendiks määramine peale seda, kui riigikogu ja valijameeste kogu ei suutnud […] The post Nädalakommentaar: Kersti Kaljulaid – kriisipresident ja presidendi institutsiooni kriis appeared first on Objektiiv.

Nädalakommentaar: Kersti Kaljulaid – kriisipresident ja presidendi institutsiooni kriis

Kersti Kaljulaidi võib nimetada vähemalt kahel põhjusel kriisipresidendiks. Esiteks oli tema ebademokraatlik ametissemääramine presidendivalimiste kriisi tulemus. Teiseks, presidendiametis on ta oma tahumatute meeleavaldustega ja varjamatu poliitilise kallutatusega esile kutsunud selle institutsiooni väärikuse ja tõsiseltvõetavuse languse, tõdeb Objektiivi peatoimetaja Markus Järvi nädalakommentaaris.  Mäletatavasti toimus Kaljulaidi presidendiks määramine peale seda, kui riigikogu ja valijameeste kogu ei suutnud […]

The post Nädalakommentaar: Kersti Kaljulaid – kriisipresident ja presidendi institutsiooni kriis appeared first on Objektiiv.