Naisõiguslased, kas EKRE naised ei väärigi teie arvates lugupidamist ja kaitsmist?

Üks peamisi rahvuskonservatiivsuse ründajaid Eestis on kõikvõimalike naisõiguslaste röövlinnulik parv, kes lööks küüned sisse igale “šovinistlikule” mehele – aga oma suguõdedest kaitsevad nad ainult väljavalituid. Irvhambad on välja öelnud mõttetera, et marufeministidel on ainult üks vaenlane, keda nad tahaks rohkem ja õelamalt hävitada kui mehi – ja nendeks on naised, kes nende meestevihkajalikkusega kaasa ei […] The post Naisõiguslased, kas EKRE naised ei väärigi teie arvates lugupidamist ja kaitsmist? appeared first on Uued Uudised.

Naisõiguslased, kas EKRE naised ei väärigi teie arvates lugupidamist ja kaitsmist?

Üks peamisi rahvuskonservatiivsuse ründajaid Eestis on kõikvõimalike naisõiguslaste röövlinnulik parv, kes lööks küüned sisse igale “šovinistlikule” mehele – aga oma suguõdedest kaitsevad nad ainult väljavalituid. Irvhambad on välja öelnud mõttetera, et marufeministidel on ainult üks vaenlane, keda nad tahaks rohkem ja õelamalt hävitada kui mehi – ja nendeks on naised, kes nende meestevihkajalikkusega kaasa ei […]

The post Naisõiguslased, kas EKRE naised ei väärigi teie arvates lugupidamist ja kaitsmist? appeared first on Uued Uudised.