OHOH! Kanamunatootja Tallegg väidab, et nende aretatud värvilised kanad annavad värvilisi mune

Ülestõusmispühad on kohe ukse ees ja nädala lõpus koksivad paljud eestlased isevärvitud mune. Nüüd on üks tootja tulnud lagedale tootearendusega, mis peaks munade isevärvimise igaveseks kõrvale jätma. Kanamunatootja Talleggi väitel on nad oma aretusega jõudnud niikaugele, et sel nädalal peaksid esimesed värvilistest tibudest värvilisteks kanadeks sirgunud loomad munema oma esimesed värvilised munad. Pikk tootearendus „Mõte […] The post OHOH! Kanamunatootja Tallegg väidab, et nende aretatud värvilised kanad annavad värvilisi mune appeared first on LUGEJAKIRI.

OHOH! Kanamunatootja Tallegg väidab, et nende aretatud värvilised kanad annavad värvilisi mune

Ülestõusmispühad on kohe ukse ees ja nädala lõpus koksivad paljud eestlased isevärvitud mune. Nüüd on üks tootja tulnud lagedale tootearendusega, mis peaks munade isevärvimise igaveseks kõrvale jätma. Kanamunatootja Talleggi väitel on nad oma aretusega jõudnud niikaugele, et sel nädalal peaksid esimesed värvilistest tibudest värvilisteks kanadeks sirgunud loomad munema oma esimesed värvilised munad. Pikk tootearendus „Mõte […]

The post OHOH! Kanamunatootja Tallegg väidab, et nende aretatud värvilised kanad annavad värvilisi mune appeared first on LUGEJAKIRI.