Oma kolooniatest aafriklasi sisse lubanud Portugal muutub ise vägivaldseks Aafrikaks

Portugali poliitika on olnud juba oma kolooniate iseseisvumisest saati olnud migratsiooni soosiv ja see annab nüüd riigis valusalt tunda. Sotsiaalmeedias levivad videod ligi 500 Aafrikast saabunud migrandi vägivaldsest kokkupõrkest Portugalis, heas piirkonnas asuvas Tamarize rannas, kus ühte noormeest ka pussitati. Lisaks vajas haiglaravi veel üks inimene. Vägivalla põhjuseks oli väidetavalt rivaalitsevate migrandigruppide omavahelised arveteklaarimised. Lissaboni […] The post Oma kolooniatest aafriklasi sisse lubanud Portugal muutub ise vägivaldseks Aafrikaks appeared first on Uued Uudised.

Oma kolooniatest aafriklasi sisse lubanud Portugal muutub ise vägivaldseks Aafrikaks

Portugali poliitika on olnud juba oma kolooniate iseseisvumisest saati olnud migratsiooni soosiv ja see annab nüüd riigis valusalt tunda. Sotsiaalmeedias levivad videod ligi 500 Aafrikast saabunud migrandi vägivaldsest kokkupõrkest Portugalis, heas piirkonnas asuvas Tamarize rannas, kus ühte noormeest ka pussitati. Lisaks vajas haiglaravi veel üks inimene. Vägivalla põhjuseks oli väidetavalt rivaalitsevate migrandigruppide omavahelised arveteklaarimised. Lissaboni […]

The post Oma kolooniatest aafriklasi sisse lubanud Portugal muutub ise vägivaldseks Aafrikaks appeared first on Uued Uudised.