Oravapartei mõõdutundetu ülistamine ei anna talle mingit edupositsiooni eurovalimistel

Kuigi numbrid näitavad oravaparteile vaid suhtelist populaarsust, tõstab meedia Reformierakonda ikka ja jälle mõõdetundetult esile, tegelikkuses aga ei tähenda paljud arengud seda, mida nende kohta väidetakse. Uued Uudised on juba kirjutanud sellest, et RE suhtelise populaarsuse taga on Eesti lõhestumine uue valitsuse poolele või tema vastu, ja oravapartei on lihtsalt opositsiooni eestvedaja. Samas aga on […] The post Oravapartei mõõdutundetu ülistamine ei anna talle mingit edupositsiooni eurovalimistel appeared first on Uued Uudised.

Oravapartei mõõdutundetu ülistamine ei anna talle mingit edupositsiooni eurovalimistel

Kuigi numbrid näitavad oravaparteile vaid suhtelist populaarsust, tõstab meedia Reformierakonda ikka ja jälle mõõdetundetult esile, tegelikkuses aga ei tähenda paljud arengud seda, mida nende kohta väidetakse. Uued Uudised on juba kirjutanud sellest, et RE suhtelise populaarsuse taga on Eesti lõhestumine uue valitsuse poolele või tema vastu, ja oravapartei on lihtsalt opositsiooni eestvedaja. Samas aga on […]

The post Oravapartei mõõdutundetu ülistamine ei anna talle mingit edupositsiooni eurovalimistel appeared first on Uued Uudised.