Otsepilt ja -blogi. Võrkpalli EM: Eesti kaotas Tšehhile 0:3

Eesti koondis pidas võrkpalli EM-finaalturniiril kolmanda kohtumise, Tšehhile jäädi alla 0:3 (18:25 32:34 26:28). Eesti jätkab turniiril võiduta, kaotatud on kõik kolm senist mängu. Tänase mängu avageim kuulus kindlalt võimsalt servinud Tšehhile....

Eesti koondis pidas võrkpalli EM-finaalturniiril kolmanda kohtumise, Tšehhile jäädi alla 0:3 (18:25 32:34 26:28). Eesti jätkab turniiril võiduta, kaotatud on kõik kolm senist mängu. Tänase mängu avageim kuulus kindlalt võimsalt servinud Tšehhile. Teine geim oli oluliselt tasavägisem ning Eesti suutis tõrjuda koguni 10 vastaste geimpalli, võitu siiski kätte ei saadud. Kolmandas geimis oli meie koondisel endal kasutada kolm geimpalli, kuid otsustavatel punktidel olid taas vastased kindlamad ja vastu tuli võtta kuiv kaotus.