PABERLEHT 10. JAANUARIL – lumepudrused tänavad, 100 aastane lahing, laadad suretavad väikepoode

Jõhvi tänavate halb hooldus viimaste päevade lumesadude järel tekitab elanikes pahameelt ning vallavalitsus saab pidevalt teateid probleemsete tänavate kohta. Tänavatele kogunenud lumepuder ning sahkade tekitatud vallid teevad liikumise iseäranis raskeks jalakäijatele ning vallavalitsus saab aina signaale kehvade tänavaolude kohta. “Tunnistan, et paljuski on see pahameel põhjendatud. Mulle helistatakse ka isiklikult palju ning isegi kell 6 hommikul on […] The post PABERLEHT 10. JAANUARIL – lumepudrused tänavad, 100 aastane lahing, laadad suretavad väikepoode appeared first on Põhjarannik.

PABERLEHT 10. JAANUARIL – lumepudrused tänavad, 100 aastane lahing, laadad suretavad väikepoode

Jõhvi tänavate halb hooldus viimaste päevade lumesadude järel tekitab elanikes pahameelt ning vallavalitsus saab pidevalt teateid probleemsete tänavate kohta. Tänavatele kogunenud lumepuder ning sahkade tekitatud vallid teevad liikumise iseäranis raskeks jalakäijatele ning vallavalitsus saab aina signaale kehvade tänavaolude kohta. “Tunnistan, et paljuski on see pahameel põhjendatud. Mulle helistatakse ka isiklikult palju ning isegi kell 6 hommikul on […]

The post PABERLEHT 10. JAANUARIL – lumepudrused tänavad, 100 aastane lahing, laadad suretavad väikepoode appeared first on Põhjarannik.