Paedad, mikserid ja rõivased, tõmmake tagasi: kui president rääkis Moskvas eesti keeles, miks te siis ei kobisenud

Praegu, mil meedia ja poliitilised oponendid on võtnud järjekordse ristisõja EKRE ministri Kert Kingo vastu, kritiseerides tema otsust suhelda oma tööalaselt eesti keeles, meenutame, et sama otsuse tegi ka ptresident Kersti Kaljulaid enne Moskva visiiti. Toona aga ei võtnud keegi suud täis selle peale, miks ta Putiniga kohtudes vene keeles ei räägi. Postimees kirjutas 18. […] The post Paedad, mikserid ja rõivased, tõmmake tagasi: kui president rääkis Moskvas eesti keeles, miks te siis ei kobisenud appeared first on Uued Uudised.

Paedad, mikserid ja rõivased, tõmmake tagasi: kui president rääkis Moskvas eesti keeles, miks te siis ei kobisenud

Praegu, mil meedia ja poliitilised oponendid on võtnud järjekordse ristisõja EKRE ministri Kert Kingo vastu, kritiseerides tema otsust suhelda oma tööalaselt eesti keeles, meenutame, et sama otsuse tegi ka ptresident Kersti Kaljulaid enne Moskva visiiti. Toona aga ei võtnud keegi suud täis selle peale, miks ta Putiniga kohtudes vene keeles ei räägi. Postimees kirjutas 18. […]

The post Paedad, mikserid ja rõivased, tõmmake tagasi: kui president rääkis Moskvas eesti keeles, miks te siis ei kobisenud appeared first on Uued Uudised.