Pisut äärmuslik? Tallinna linnavalitsus kutsus lumega võitlemiseks appi mustad jõud

Tallinna linnavalitsus võttis lumeuputusega võitlemiseks kasutusele äärmuslikud abinõud – linnapea Taavi Aas veristas linnavalitsuse keldris loodusjumal Osirise auks lamba ja jõi neitsi verd. Veel eile lõuna paiku kõlisesid Tallinna linnavalitsuses šampusepokaalid, söödi torti ja linna heakorraga tegelevad tippametnikud õnnitlesid üksteist suure sula puhul. Kõigile tundus, et nüüd lõpuks ometi saadakse lumest lahti. Õhtuks oli linn […] The post Pisut äärmuslik? Tallinna linnavalitsus kutsus lumega võitlemiseks appi mustad jõud appeared first on LUGEJAKIRI.

Pisut äärmuslik? Tallinna linnavalitsus kutsus lumega võitlemiseks appi mustad jõud

Tallinna linnavalitsus võttis lumeuputusega võitlemiseks kasutusele äärmuslikud abinõud – linnapea Taavi Aas veristas linnavalitsuse keldris loodusjumal Osirise auks lamba ja jõi neitsi verd. Veel eile lõuna paiku kõlisesid Tallinna linnavalitsuses šampusepokaalid, söödi torti ja linna heakorraga tegelevad tippametnikud õnnitlesid üksteist suure sula puhul. Kõigile tundus, et nüüd lõpuks ometi saadakse lumest lahti. Õhtuks oli linn […]

The post Pisut äärmuslik? Tallinna linnavalitsus kutsus lumega võitlemiseks appi mustad jõud appeared first on LUGEJAKIRI.