Pole kahtlustki, neil on hea maitse! Need 10 autot on meeste meelest ihaldusväärseimad

Automüügiportaal iSeeCars.com jälgis kolme aasta jooksul miljonite meeste ostueelistusi ja pani ritta 10 autot, mis eeskätt just mehi kõnetasid. Eestis nii laiaulatuslikku soopõhist uuringut tehtud ei ole, aga ameeriklaste nimekiri kõnetab elavalt ka meie mehepoegi. Sooga ja vanusega seonduvatest eripäradest auto ostmisel ei ole väga viisakas rääkida: reklaammaterjalides püütakse rõhuda neutraalsematele väärtustele nagu huvialad, elukoha [...] The post Pole kahtlustki, neil on hea maitse! Need 10 autot on meeste meelest ihaldusväärseimad appeared first on Accelerista.

Pole kahtlustki, neil on hea maitse! Need 10 autot on meeste meelest ihaldusväärseimad
bentley continental gt

Automüügiportaal iSeeCars.com jälgis kolme aasta jooksul miljonite meeste ostueelistusi ja pani ritta 10 autot, mis eeskätt just mehi kõnetasid. Eestis nii laiaulatuslikku soopõhist uuringut tehtud ei ole, aga ameeriklaste nimekiri kõnetab elavalt ka meie mehepoegi. Sooga ja vanusega seonduvatest eripäradest auto ostmisel ei ole väga viisakas rääkida: reklaammaterjalides püütakse rõhuda neutraalsematele väärtustele nagu huvialad, elukoha [...]

The post Pole kahtlustki, neil on hea maitse! Need 10 autot on meeste meelest ihaldusväärseimad appeared first on Accelerista.