Politsei pidas kinni kahtlaselt korrektselt liigelnud mehe. Selgus, et tal oli nutitelefon koju ununenud

Täna hommikul jäi politsei liikluspatrullile silma Pirita teel kahtlaselt käitunud mees, kes paistis jälgivat liiklust nagu tal polekski nutitelefoni kaasas. Mees peeti pärast jälitamist ja kahtlustele kinnituse saamist kinni kesklinnas. Lugu sai alguse kella 8.35 paiku kui Pirita tee ääres patrullinud politseinikud märkasid, et üks auto sõidab kuidagi korrektselt ning juht ei paistnud tegelevat roolis […] The post Politsei pidas kinni kahtlaselt korrektselt liigelnud mehe. Selgus, et tal oli nutitelefon koju ununenud appeared first on LUGEJAKIRI.

Politsei pidas kinni kahtlaselt korrektselt liigelnud mehe. Selgus, et tal oli nutitelefon koju ununenud

Täna hommikul jäi politsei liikluspatrullile silma Pirita teel kahtlaselt käitunud mees, kes paistis jälgivat liiklust nagu tal polekski nutitelefoni kaasas. Mees peeti pärast jälitamist ja kahtlustele kinnituse saamist kinni kesklinnas. Lugu sai alguse kella 8.35 paiku kui Pirita tee ääres patrullinud politseinikud märkasid, et üks auto sõidab kuidagi korrektselt ning juht ei paistnud tegelevat roolis […]

The post Politsei pidas kinni kahtlaselt korrektselt liigelnud mehe. Selgus, et tal oli nutitelefon koju ununenud appeared first on LUGEJAKIRI.