Põlva Lootose naiskonnad olid nädalavahetusel edukad

Nädalavahetusel mängisid Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste mänge JK Lootose esindusnaiskond ja duubelnaiskond. Laupäeval, 17. augustil võõrustas Lootose esindusnaiskond Meistriliiga 13. vooru mängus Tartu JK Tammekat. Tilsi staadionil...

Nädalavahetusel mängisid Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste mänge JK Lootose esindusnaiskond ja duubelnaiskond. Laupäeval, 17. augustil võõrustas Lootose esindusnaiskond Meistriliiga 13. vooru mängus Tartu JK Tammekat. Tilsi staadionil toimunud kohtumise avapoolajal väravaid ei löödud. Teise poolaja 50. minutil viis naiskonna kapten Ave-Lii Laas Lootose 1:0 juhtima ja selle seisuga kohtumine lõppes. Liigatabelis tõusis Lootos voor enne põhiturniiri […]

The post Põlva Lootose naiskonnad olid nädalavahetusel edukad appeared first on Lõunaeestlane.