Põlva mees on paljudele Aafrika usklikele prohvet ja imetegija, kes ravib homoseksuaale

Paljud inimesed Aafrikas peavad 66-aastast Põlva meest Benjamine Lillemäed, kes ise nimetab end pastor-rabiks, prohvetiks ja imetegijaks. Näiteks jaanuaris oli ta peaesineja ja õnnistaja Ghanas 100 000 inimese ees peetud suurejoonelisel tänujumalateenistusel, selgub seekordsest „Pealtnägijast”. Benjamin (varem eesnimega Georg) Lillemäe kannab endas kristliku-juudi usu segu. Tema veendumused on segasalat kristlikust, juudi, katoliku ja teistest uskudest. […] The post Põlva mees on paljudele Aafrika usklikele prohvet ja imetegija, kes ravib homoseksuaale appeared first on Lõunaeestlane.

Põlva mees on paljudele Aafrika usklikele prohvet ja imetegija, kes ravib homoseksuaale

Paljud inimesed Aafrikas peavad 66-aastast Põlva meest Benjamine Lillemäed, kes ise nimetab end pastor-rabiks, prohvetiks ja imetegijaks. Näiteks jaanuaris oli ta peaesineja ja õnnistaja Ghanas 100 000 inimese ees peetud suurejoonelisel tänujumalateenistusel, selgub seekordsest „Pealtnägijast”. Benjamin (varem eesnimega Georg) Lillemäe kannab endas kristliku-juudi usu segu. Tema veendumused on segasalat kristlikust, juudi, katoliku ja teistest uskudest. […]

The post Põlva mees on paljudele Aafrika usklikele prohvet ja imetegija, kes ravib homoseksuaale appeared first on Lõunaeestlane.