Põlva Serviti võitis Tallinnas ja on ühe võidu kaugusel kullast

Eesti käsipalli meistrivõistluste meeste finaalseeriat asus mängudega 2:0 juhtima Põlva Serviti. Pühapäeva õhtul alistati HC Tallinn võõral väljakul tulemusega 35:27 (16:12) ning võimalik otsustav kohtumine peetakse Põlvas Mesikäpa hallis kolmapäeval algusega kell 19. Kohtumine Kalevi spordihallis algas väga võrdselt. Henri Sillaste viis Serviti juhtima, ent viiendaks minutiks oli Risto Kiili kiirrünnaku järel ees Tallinn 3:2. […] The post Põlva Serviti võitis Tallinnas ja on ühe võidu kaugusel kullast appeared first on Lõunaeestlane.

The post Põlva Serviti võitis Tallinnas ja on ühe võidu kaugusel kullast appeared first on Lõunaeestlane.