President Vastutustundliku Ettevõtluse Galal: hea juht peab suutma anda ka oma töötajate igapäevasele tööle mõtte

Kas tundub vastuoluline väita, et mõnede maailma suurimate ettevõtete põhieesmärgiks pole üksnes kasumi teenimine? Tänases ühiskonnas on olulisem kaasajastada ja arendada oma ärimudelit, mis põhineb vastutustundlikul ja jätkusuutlikul mõtteviisil. Siinkohal pole isegi oluline „mida ettevõte teeb”, vaid pigem „kuidas teeb”. Määravaks saab see, mille baasil võetakse vastu suuri strateegilisi või väikesi igapäevaseid otsuseid ning kas ja mil […] The post President Vastutustundliku Ettevõtluse Galal: hea juht peab suutma anda ka oma töötajate igapäevasele tööle mõtte appeared first on GoodNews.

President Vastutustundliku Ettevõtluse Galal: hea juht peab suutma anda ka oma töötajate igapäevasele tööle mõtte

Kas tundub vastuoluline väita, et mõnede maailma suurimate ettevõtete põhieesmärgiks pole üksnes kasumi teenimine? Tänases ühiskonnas on olulisem kaasajastada ja arendada oma ärimudelit, mis põhineb vastutustundlikul ja jätkusuutlikul mõtteviisil. Siinkohal pole isegi oluline „mida ettevõte teeb”, vaid pigem „kuidas teeb”. Määravaks saab see, mille baasil võetakse vastu suuri strateegilisi või väikesi igapäevaseid otsuseid ning kas ja mil […]

The post President Vastutustundliku Ettevõtluse Galal: hea juht peab suutma anda ka oma töötajate igapäevasele tööle mõtte appeared first on GoodNews.