Priit Tali: kui mees ei saa naistesauna koristajaks, on see siis diskrimineerimine?

Uute Uudiste kaasautor Priit Tali vaatleb taas humoorikalt mõningaid ühiskonnas ülepingutamist kogevaid nähtusi. “Diskrimineerimine? Kas me siiski ei lähe liiale oma arusaamades diskrimineerimisest? Usutunnistuse alusel diskrimineerida ei tohi – nõus! Kui tubli ja veendunud moslem soovib asuda õppima EELK Usuteaduste Instituuti – kas ta PEAB seda kindlasti saama? Ja kui UI teda vastu ei võta, […] The post Priit Tali: kui mees ei saa naistesauna koristajaks, on see siis diskrimineerimine? appeared first on Uued Uudised.

Priit Tali: kui mees ei saa naistesauna koristajaks, on see siis diskrimineerimine?

Uute Uudiste kaasautor Priit Tali vaatleb taas humoorikalt mõningaid ühiskonnas ülepingutamist kogevaid nähtusi. “Diskrimineerimine? Kas me siiski ei lähe liiale oma arusaamades diskrimineerimisest? Usutunnistuse alusel diskrimineerida ei tohi – nõus! Kui tubli ja veendunud moslem soovib asuda õppima EELK Usuteaduste Instituuti – kas ta PEAB seda kindlasti saama? Ja kui UI teda vastu ei võta, […]

The post Priit Tali: kui mees ei saa naistesauna koristajaks, on see siis diskrimineerimine? appeared first on Uued Uudised.