Proletariaat ja sotsiaaldemokraatia vahetasid taas käepigistuse – kas see aeg ei peaks läbi olema?

Viimasel ajal tundub sotsialism üha enam naasvat, kuigi Venetsueelas on ta siiski päris hädas. Pisut kummaline tunne tekkis paljudel ka lugedes BNS-i uudist: “Ametiühingud allkirjastavad teisipäeva hommikul Sotsiaaldemokraatliku Erakonnaga (SDE) koostööleppe, teatas Ametiühingute keskliit esmaspäeva õhtul.” Tegelikult pole selles midagi uut, pilt on tuttav juba Marxi “Kapitali” ilmumisest ning jooksnud läbi kommunistlike ja sotsialistlike internatsionaalide […] The post Proletariaat ja sotsiaaldemokraatia vahetasid taas käepigistuse – kas see aeg ei peaks läbi olema? appeared first on Uued Uudised.

Proletariaat ja sotsiaaldemokraatia vahetasid taas käepigistuse – kas see aeg ei peaks läbi olema?

Viimasel ajal tundub sotsialism üha enam naasvat, kuigi Venetsueelas on ta siiski päris hädas. Pisut kummaline tunne tekkis paljudel ka lugedes BNS-i uudist: “Ametiühingud allkirjastavad teisipäeva hommikul Sotsiaaldemokraatliku Erakonnaga (SDE) koostööleppe, teatas Ametiühingute keskliit esmaspäeva õhtul.” Tegelikult pole selles midagi uut, pilt on tuttav juba Marxi “Kapitali” ilmumisest ning jooksnud läbi kommunistlike ja sotsialistlike internatsionaalide […]

The post Proletariaat ja sotsiaaldemokraatia vahetasid taas käepigistuse – kas see aeg ei peaks läbi olema? appeared first on Uued Uudised.