Putinivenelane Maksim Issajev ähvardab EKRE liikmeid tapmisega ja kuulutab Narva kindluse omaks

Kuigi globalistlik leer väidab EKRE-t Kremli käsilased olevat, tõestavad putinivenelaste rünnakud rahvuskonservatiivide vastu hoopiski muud. Ida-Virumaa EKRE-le tuli ähvardus, milles keegi Maksim Issajev teatab, et nendesugused fašistid tuleks maha lasta. See nimi on muide ka Nõukogude spioonifilmide tegelase Stirlitzi kodanikunimi. EKRE jurist teeb ähvarduse asjus avalduse politseile. “Minu jaoks on see ähvardus väga šokeeriv. Kohutav […] The post Putinivenelane Maksim Issajev ähvardab EKRE liikmeid tapmisega ja kuulutab Narva kindluse omaks appeared first on Uued Uudised.

Putinivenelane Maksim Issajev ähvardab EKRE liikmeid tapmisega ja kuulutab Narva kindluse omaks

Kuigi globalistlik leer väidab EKRE-t Kremli käsilased olevat, tõestavad putinivenelaste rünnakud rahvuskonservatiivide vastu hoopiski muud. Ida-Virumaa EKRE-le tuli ähvardus, milles keegi Maksim Issajev teatab, et nendesugused fašistid tuleks maha lasta. See nimi on muide ka Nõukogude spioonifilmide tegelase Stirlitzi kodanikunimi. EKRE jurist teeb ähvarduse asjus avalduse politseile. “Minu jaoks on see ähvardus väga šokeeriv. Kohutav […]

The post Putinivenelane Maksim Issajev ähvardab EKRE liikmeid tapmisega ja kuulutab Narva kindluse omaks appeared first on Uued Uudised.