“Räägime asjast”: vabariigi aastapäeva eel hakatakse eksitavalt rõhuma rahvastemanifestile

Saate “Räägime asjast” viimases osas rääkis Mart ja Martin Helme ning Henn Põlluaas valimiskampaania kulgemisest. Martin Helme ütles sotside paljastamise taustal, et vasakliberaalse demokraatia eesmärkidest valimiskampaanias rääkida ei juleta. Kuigi meedias väidetakse, et nendel valimistel pole suurt teemat ega vastandumist, siis ükspuha, millise suure teema EKRE välja toob, sellega kaasa ei minda – et ei […] The post “Räägime asjast”: vabariigi aastapäeva eel hakatakse eksitavalt rõhuma rahvastemanifestile appeared first on Uued Uudised.

“Räägime asjast”: vabariigi aastapäeva eel hakatakse eksitavalt rõhuma rahvastemanifestile

Saate “Räägime asjast” viimases osas rääkis Mart ja Martin Helme ning Henn Põlluaas valimiskampaania kulgemisest. Martin Helme ütles sotside paljastamise taustal, et vasakliberaalse demokraatia eesmärkidest valimiskampaanias rääkida ei juleta. Kuigi meedias väidetakse, et nendel valimistel pole suurt teemat ega vastandumist, siis ükspuha, millise suure teema EKRE välja toob, sellega kaasa ei minda – et ei […]

The post “Räägime asjast”: vabariigi aastapäeva eel hakatakse eksitavalt rõhuma rahvastemanifestile appeared first on Uued Uudised.