Raimond Kaljulaid esindab poliitikuid, kes midagi asjalikku ütlemata lihtsalt õelutsevad

Eesti on poliitilises kultuuris jõudnud tasemele, kus asju öeldakse ainult selleks, et õelutseda, ilma et sõnades oleks mingitki konstruktiivsust. Euroopa Parlamenti kandideeriva Raimond Kaljulaiu sõnul on Eestile kasulik, kui EKRE ridadesse kuuluv väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister võõrkeeli ei räägi ning välismaailmaga suhtlemisest hoidub, vahendab BNS. Kaljulaid kasutab väljendeid “müügitegevus ei pruugi olla tõhus, kui see seisneb […] The post Raimond Kaljulaid esindab poliitikuid, kes midagi asjalikku ütlemata lihtsalt õelutsevad appeared first on Uued Uudised.

Raimond Kaljulaid esindab poliitikuid, kes midagi asjalikku ütlemata lihtsalt õelutsevad

Eesti on poliitilises kultuuris jõudnud tasemele, kus asju öeldakse ainult selleks, et õelutseda, ilma et sõnades oleks mingitki konstruktiivsust. Euroopa Parlamenti kandideeriva Raimond Kaljulaiu sõnul on Eestile kasulik, kui EKRE ridadesse kuuluv väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister võõrkeeli ei räägi ning välismaailmaga suhtlemisest hoidub, vahendab BNS. Kaljulaid kasutab väljendeid “müügitegevus ei pruugi olla tõhus, kui see seisneb […]

The post Raimond Kaljulaid esindab poliitikuid, kes midagi asjalikku ütlemata lihtsalt õelutsevad appeared first on Uued Uudised.