Ratas: ei ole vastuvõetav, et Brüssel hakkab ütlema, missugune saab olema Eesti koalitsoon

Eesti peaministri ja Keskerakonna esimehe Jüri Ratase arvates ei peaks Brüssel Eestile ette kirjutama, milline saab olema meie uus koalitsioon, sest tema sõnul on riigi kõrgeima võimu kandjaks siiski Eesti inimesed, kes on oma poliitilist tahet valimistel selgelt väljendanud. Euroopa Parlamendi ALDE fraktsiooni juht Guy Verhofstadt saatis teisipäeval Jüri Ratasele e-kirja, milles nõudis tungivalt, et […] The post Ratas: ei ole vastuvõetav, et Brüssel hakkab ütlema, missugune saab olema Eesti koalitsoon appeared first on Objektiiv.

Ratas: ei ole vastuvõetav, et Brüssel hakkab ütlema, missugune saab olema Eesti koalitsoon

Eesti peaministri ja Keskerakonna esimehe Jüri Ratase arvates ei peaks Brüssel Eestile ette kirjutama, milline saab olema meie uus koalitsioon, sest tema sõnul on riigi kõrgeima võimu kandjaks siiski Eesti inimesed, kes on oma poliitilist tahet valimistel selgelt väljendanud. Euroopa Parlamendi ALDE fraktsiooni juht Guy Verhofstadt saatis teisipäeval Jüri Ratasele e-kirja, milles nõudis tungivalt, et […]

The post Ratas: ei ole vastuvõetav, et Brüssel hakkab ütlema, missugune saab olema Eesti koalitsoon appeared first on Objektiiv.