Regulaarne tehniline hooldus on autole sama oluline kui korrapärane tervisekontroll inimese jaoks

Regulaarne tehniline hooldus on autole sama oluline kui korrapärane tervisekontroll inimese jaoks. Hooldatud sõiduk annab omanikule kindluse, et sellega on turvaline liigelda, kuid ühtlasi tagab, et edasimüügil on auto väärtus võimalikult kõrge. Toyota järelteeninduse eksperdi Lauri Erti sõnul arvavad paljud inimesed ekslikult, et auto hooldus tähendab õli ja õlifiltri vahetamist ning kõik muud toimingud saab […] The post Regulaarne tehniline hooldus on autole sama oluline kui korrapärane tervisekontroll inimese jaoks appeared first on GoodNews.

Regulaarne tehniline hooldus on autole sama oluline kui korrapärane tervisekontroll inimese jaoks

Regulaarne tehniline hooldus on autole sama oluline kui korrapärane tervisekontroll inimese jaoks. Hooldatud sõiduk annab omanikule kindluse, et sellega on turvaline liigelda, kuid ühtlasi tagab, et edasimüügil on auto väärtus võimalikult kõrge. Toyota järelteeninduse eksperdi Lauri Erti sõnul arvavad paljud inimesed ekslikult, et auto hooldus tähendab õli ja õlifiltri vahetamist ning kõik muud toimingud saab […]

The post Regulaarne tehniline hooldus on autole sama oluline kui korrapärane tervisekontroll inimese jaoks appeared first on GoodNews.