Reisibürood hädas: inimesed nõuavad pileteid turismireisidele, kus saab kuulda uue IT-ministri keeleoskust

Eile teatas värske väliskaubanduse- ja infotehnoloogiaminister Kert Kingo, et ta kavatseb oma ametiaja jooksul käia välismaal nii vähe kui võimalik ja rääkida eesti keeles ainult väikestes gruppides ja turismireisidel. Nüüd on teravate elamuste jahil reiside otsijad reisibüroode uste taga järjekorras ning nõuavad pileteid samadele reisidele, kuhu Kingo kavatseb minna. Reisibürood hädas „See on täielik hullumaja. […] The post Reisibürood hädas: inimesed nõuavad pileteid turismireisidele, kus saab kuulda uue IT-ministri keeleoskust appeared first on LUGEJAKIRI.

Reisibürood hädas: inimesed nõuavad pileteid turismireisidele, kus saab kuulda uue IT-ministri keeleoskust

Eile teatas värske väliskaubanduse- ja infotehnoloogiaminister Kert Kingo, et ta kavatseb oma ametiaja jooksul käia välismaal nii vähe kui võimalik ja rääkida eesti keeles ainult väikestes gruppides ja turismireisidel. Nüüd on teravate elamuste jahil reiside otsijad reisibüroode uste taga järjekorras ning nõuavad pileteid samadele reisidele, kuhu Kingo kavatseb minna. Reisibürood hädas „See on täielik hullumaja. […]

The post Reisibürood hädas: inimesed nõuavad pileteid turismireisidele, kus saab kuulda uue IT-ministri keeleoskust appeared first on LUGEJAKIRI.