SAHINAD! Otepää ekslinnapea Jaanus Raidali äri viis põhja suurtellimus Soome Klu Klux Klanilt

Kunagise Otepää linnapea Jaanus Raidali suure pauguga alustatud mantelrätikute äri läks põhja. Liiguvad jutud, et põhjuseks oli suurtellimus Soomest, mida Raidal ei suutnud täita. Jaanus Raidal alustas oma mantelrätikute äriga 2015.aastal kui ta asutas osaühingu Towelfy. Äri alustamisele pani õla alla ka Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS), kes pole tänaseks kõrbenud ärist saanud tagasi sentigi. „Kõik […] The post SAHINAD! Otepää ekslinnapea Jaanus Raidali äri viis põhja suurtellimus Soome Klu Klux Klanilt appeared first on LUGEJAKIRI.

SAHINAD! Otepää ekslinnapea Jaanus Raidali äri viis põhja suurtellimus Soome Klu Klux Klanilt

Kunagise Otepää linnapea Jaanus Raidali suure pauguga alustatud mantelrätikute äri läks põhja. Liiguvad jutud, et põhjuseks oli suurtellimus Soomest, mida Raidal ei suutnud täita. Jaanus Raidal alustas oma mantelrätikute äriga 2015.aastal kui ta asutas osaühingu Towelfy. Äri alustamisele pani õla alla ka Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS), kes pole tänaseks kõrbenud ärist saanud tagasi sentigi. „Kõik […]

The post SAHINAD! Otepää ekslinnapea Jaanus Raidali äri viis põhja suurtellimus Soome Klu Klux Klanilt appeared first on LUGEJAKIRI.