Seeder koalitsioonikõnelustest: kooseluseaduse rakendamise seaduse vastu võtmist Isamaa kindlasti ei toeta

Pärast eilseid koalitsioonikõnelusi Reformierakonnaga nentis Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder, et kahe erakonna vahel on mitmeid erimeelsusi ning kinnitas, et kindlasti ei toeta nad kooseluseaduse rakendamise seaduse vastu võtmist, vahendab ETV uudistesaade Aktuaalne Kaamera. Eile pärastlõunal algasid valimised võitnud Reformierakonna esinaise Kaja Kallase poolt juhitavad formaalsed kõnelused koalitsiooni moodustamiseks ning esimesena kohtuti selleks Isamaaga. Pärast kõneluste […] The post Seeder koalitsioonikõnelustest: kooseluseaduse rakendamise seaduse vastu võtmist Isamaa kindlasti ei toeta appeared first on Objektiiv.

Seeder koalitsioonikõnelustest: kooseluseaduse rakendamise seaduse vastu võtmist Isamaa kindlasti ei toeta

Pärast eilseid koalitsioonikõnelusi Reformierakonnaga nentis Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder, et kahe erakonna vahel on mitmeid erimeelsusi ning kinnitas, et kindlasti ei toeta nad kooseluseaduse rakendamise seaduse vastu võtmist, vahendab ETV uudistesaade Aktuaalne Kaamera. Eile pärastlõunal algasid valimised võitnud Reformierakonna esinaise Kaja Kallase poolt juhitavad formaalsed kõnelused koalitsiooni moodustamiseks ning esimesena kohtuti selleks Isamaaga. Pärast kõneluste […]

The post Seeder koalitsioonikõnelustest: kooseluseaduse rakendamise seaduse vastu võtmist Isamaa kindlasti ei toeta appeared first on Objektiiv.