Selgusid sanditamisfestivali laureaadid – vaata, kes said auhinna Lõuna-Eestist!

Reedel, 1. veebruaril anti Eesti Vabaõhumuuseumi Kolu kõrtsis üle Eesti Folkloorinõukogu ja Rahvakultuuri Keskus sanditamisfestivali „Hakkame santima!“ kogumiskonkursi „Märka marti!“ auhinnad.  Üleriigilise sanditamisfestivali „Hakkame santima!“ raames toimunud kogumiskonkursil „Märka marti!“ koguti mardikuu jooksul meie elavast sandijooksmiskombestikust pilte, videoid ja jutte nii helis kui tekstis. Konkursile laekus 94 tööd. Võidutööd valis välja viieliikmeline žürii ning rahva lemmikud selgusid rahvahääletusel, […] The post Selgusid sanditamisfestivali laureaadid – vaata, kes said auhinna Lõuna-Eestist! appeared first on Lõunaeestlane.

Selgusid sanditamisfestivali laureaadid – vaata, kes said auhinna Lõuna-Eestist!

Reedel, 1. veebruaril anti Eesti Vabaõhumuuseumi Kolu kõrtsis üle Eesti Folkloorinõukogu ja Rahvakultuuri Keskus sanditamisfestivali „Hakkame santima!“ kogumiskonkursi „Märka marti!“ auhinnad.  Üleriigilise sanditamisfestivali „Hakkame santima!“ raames toimunud kogumiskonkursil „Märka marti!“ koguti mardikuu jooksul meie elavast sandijooksmiskombestikust pilte, videoid ja jutte nii helis kui tekstis. Konkursile laekus 94 tööd. Võidutööd valis välja viieliikmeline žürii ning rahva lemmikud selgusid rahvahääletusel, […]

The post Selgusid sanditamisfestivali laureaadid – vaata, kes said auhinna Lõuna-Eestist! appeared first on Lõunaeestlane.