Siseministeerium jagab omavalitsustele kriisiteadlikkuse tõstmiseks 100 000 eurot

Eesti eri paigus võivad kriisid tekkida mitmetel erinevatel põhjustel. Piirkondlikest ohtudest ja kohalike inimeste vajadustest on kõige paremini teadlikud kohalikud omavalitused. Siseministeerium toetab sel eesmärgil rahaliselt kriisiteadlikkuse tõstmist kohalikul tasandil. Eesti elanikel on suurim tõenäosus sattuda kriisiolukorda, mis on tingitud karmist ilmast. „Sellised kriisid mõjutavad eelkõige küla, kogukonda või linnaosa ja sellepärast tuleb ka kohalikul […] The post Siseministeerium jagab omavalitsustele kriisiteadlikkuse tõstmiseks 100 000 eurot appeared first on Lõunaeestlane.

Siseministeerium jagab omavalitsustele kriisiteadlikkuse tõstmiseks 100 000 eurot

Eesti eri paigus võivad kriisid tekkida mitmetel erinevatel põhjustel. Piirkondlikest ohtudest ja kohalike inimeste vajadustest on kõige paremini teadlikud kohalikud omavalitused. Siseministeerium toetab sel eesmärgil rahaliselt kriisiteadlikkuse tõstmist kohalikul tasandil. Eesti elanikel on suurim tõenäosus sattuda kriisiolukorda, mis on tingitud karmist ilmast. „Sellised kriisid mõjutavad eelkõige küla, kogukonda või linnaosa ja sellepärast tuleb ka kohalikul […]

The post Siseministeerium jagab omavalitsustele kriisiteadlikkuse tõstmiseks 100 000 eurot appeared first on Lõunaeestlane.