ŠOKK! Tudulinna kooli geograafiaõpetaja peksis gloobuse vastu lamemaalasest õpilase pead lapikuks

Täna hommikul leidis Tudulinna põhikoolis aset vahejuhtum, kus kooli geograafiaõpetaja peksis vastu 7. klassi õpilase Jürgeni pead lapikuks gloobuse. Poiss on pärit lameda maa teooriat uskuvast perekonnast ja nüüd on terve tema pere maa lapiku kujus osas 100% veendunud. Tüli sai alguse erimeelsustest maa kuju osas. Bensiin oli klassipõrandal alates hetkest kui õpetaja klassi astus […] The post ŠOKK! Tudulinna kooli geograafiaõpetaja peksis gloobuse vastu lamemaalasest õpilase pead lapikuks appeared first on LUGEJAKIRI.

ŠOKK! Tudulinna kooli geograafiaõpetaja peksis gloobuse vastu lamemaalasest õpilase pead lapikuks

Täna hommikul leidis Tudulinna põhikoolis aset vahejuhtum, kus kooli geograafiaõpetaja peksis vastu 7. klassi õpilase Jürgeni pead lapikuks gloobuse. Poiss on pärit lameda maa teooriat uskuvast perekonnast ja nüüd on terve tema pere maa lapiku kujus osas 100% veendunud. Tüli sai alguse erimeelsustest maa kuju osas. Bensiin oli klassipõrandal alates hetkest kui õpetaja klassi astus […]

The post ŠOKK! Tudulinna kooli geograafiaõpetaja peksis gloobuse vastu lamemaalasest õpilase pead lapikuks appeared first on LUGEJAKIRI.