Soome ja Eesti keskerakonna hämaraid rahaasju paljastanud Soome ajakirjanik sai uuriva ajakirjanduse auhinna

Soome ajakirjanike liidu poolt välja antav uuriva ajakirjanduse auhind Sõnavabaduse mõõk läks tänavu Suomen Kuvalehti ajakirjanikule Jarno Liskile, kes paljastas nii Soome kui Eesti keskerakonna hämaraid rahaasju. Teisena märgiti ära Yle välisuudiste toimetaja Aishi Zidani. Kumbki sai 5000-eurose stipendiumi, vahendab Suomen Kuvalehti. Auhind antakse ajakirjanikule, kes on olnud oma töös väljapaistev ning teistele eeskujuks. Liski on […] The post Soome ja Eesti keskerakonna hämaraid rahaasju paljastanud Soome ajakirjanik sai uuriva ajakirjanduse auhinna appeared first on Lõunaeestlane.

Soome ja Eesti keskerakonna hämaraid rahaasju paljastanud Soome ajakirjanik sai uuriva ajakirjanduse auhinna

Soome ajakirjanike liidu poolt välja antav uuriva ajakirjanduse auhind Sõnavabaduse mõõk läks tänavu Suomen Kuvalehti ajakirjanikule Jarno Liskile, kes paljastas nii Soome kui Eesti keskerakonna hämaraid rahaasju. Teisena märgiti ära Yle välisuudiste toimetaja Aishi Zidani. Kumbki sai 5000-eurose stipendiumi, vahendab Suomen Kuvalehti. Auhind antakse ajakirjanikule, kes on olnud oma töös väljapaistev ning teistele eeskujuks. Liski on […]

The post Soome ja Eesti keskerakonna hämaraid rahaasju paljastanud Soome ajakirjanik sai uuriva ajakirjanduse auhinna appeared first on Lõunaeestlane.